Як відбувається продаж арештованого майна

Арештоване майно відноситься до тих об’єктів, що можуть бути дуже привабливими для підприємців. Так як тут є можливість купити необхідний вам об’єкт за просто нереально низькою вартістю, то багато компаній всерйоз розглядають таку перспективу. Однак далеко не всі готові приділити час вивченню цього питання, що змушує їх як і раніше залишатися осторонь. Звичайно ж це позбавляє їх значних переваг, які могли стати характерними для серйозного бізнесу. Так що якщо у вас є бажання вийти на абсолютно новий рівень і почати боротися за право купити арештоване майно, то продовжуйте читати цю статтю.

З чого почати боротьбу за право купити арештоване майно?

Отже, якщо ви вирішили спробувати все це на практиці, то для початку потрібно буде пройти не складний процес реєстрації. Для цього потрібно буде скористатися акредитованим майданчиком sale.uub.com.ua, на якому у вас і буде шанс випробувати все це на собі. Як тільки ви пройдете там реєстрацію, то зможете побачити перед собою велику кількість дуже цікавих елементів, які можуть у результаті стати виключно цінними для вашого бізнесу. Так як даний майданчик відкритий практично для всіх підприємств, то у вас не повинно виникнути складнощів з реєстрацією.

Арештоване майно постійно можна знайти в актуальних угодах, так як зараз в країні є велика кількість кредиторів. До того ж майно може бути заарештовано і з інших причин, що звичайно ж приводить нас до того, що попит на такі об’єкти може бути досить-таки високий. Причина в тому, що вартість арештованого майна завжди залишається вкрай привабливою, так що вам в будь-якому випадку є сенс дізнатися більше про цей напрямок, якщо ви б хотіли мати можливість працювати з найпривабливішими умовами.

Сам продаж арештованого майна проходить на порталі Прозороо Продажі, так що тут у кожного підприємства, яке зареєстроване на даному порталі, буде можливість стати учасником. Отже, тут мова йде про спеціальну форму проведення такого роду продажів. Прийнято говорити про аукцiони арештованого майна, так як за фактом, у кожної з компаній є рівні шанси на перемогу. Тут має сенс тільки вартість, яку ви готові запропонувати за той чи інший об’єкт, так що в результаті однозначно варто поборотися за право володіти тим чи іншим майном.

Незважаючи на досить високий рівень конкуренції, у вас все одно буде можливість придбати об’єкт за мінімальною вартістю, яка буде значно нижче ринкової. Цей факт і привертає велику кількість компаній, які готові вести боротьбу за ті чи інші лоти, адже в підсумку вони все одно зможуть придбати їх за вигідною ціною. Також варто розуміти, що продаватися можуть різні лоти. Якщо вам цікаво щось конкретне, то є сенс налаштувати фільтр таким чином, щоб вам відображалися тільки найцікавіші варіанти.

Такий підхід дасть вам можливість постійно бути в курсі всіх останніх оновлень, що потенційно можуть залучити ваш інтерес. Є маса різних об’єктів, які кожен день продаються з аукціону. Якщо перед вами стоїть завдання навчитися працювати з порталом, то найкраще це робити на практиці. Так у вас буде все необхідне для того, щоб поступово освоїтися в роботі з Прозорро і отримати можливість боротися за відмінні об’єкти. Важливо сказати, що серед арештованого майна часто можна знайти щось дійсно привабливе. 

Таким чином, у вас є шанс зробити все для того, щоб в результаті отримати власну вигоду від угоди. Не варто боятися працювати з новим порталом, так як там все гранично просто. Якщо ви ніколи раніше не стикалися з Прозорро, то це прекрасна можливість відкрити для себе щось зовсім нове і привабливе. Так що можна сміливо переходити на портал і починати вести активну діяльність в цьому напрямку.

About the author