Як пройти реєстрацію в системі торгів Prozorro?

Тендер – пропозиція по завчасно оголошеними умовами конкурентним, в зазначені терміни, засновані на суперництві і ефективності. Тендери та державні закупівлі в Україні відбуваються згідно із законодавством та регулярно змінюється.

Щоб брати участь в системі онлайн аукціону Prozorro слід для початку вибрати зручний і потрібний майданчик. На даний момент одним з лідерів ринку проведення торгів Prozorro виступає акредитований портал Універсальна товарно сировинна біржа, зарекомендувала себе з найкращого боку.

У порталу УУБ одна з найбільш малих комісій за здійснення операцій, комфортний і зрозумілий інтерфейс, легка реєстрація, кращі лоти і сервіс на високому рівні, які здійснюють менеджери нашого ресурсу. Товарна біржа універсальна – лідер серед подібних бірж.

Для того, щоб брати участь в торгах УУБ, необхідно зробити кілька простих правил:

 1. Провести реєстрацію на домені аукціонів Prozorro УУБ, вказати відомості про себе і погодитися на підписку з розсилкою повідомлень; 
 2. Підібрати цікавий лот і сплатити гарантійний внесок, що підтверджує серйозність ваших намірів; 
 3. Аукціон Prozorro відбувається в 3 кола, в кожному з яких слід виставити одну ставку. Переможця виявляє система по найбільшій ставці; 
 4. Після завершення торгів організатор Української універсальної спеціалізованої біржі буде об’явлено переможця, з яким ставляться підписи на договори аукціону.

Як можна переконатися, виконання інтернет-аукціонів набагато краще і комфортніше ніж в фізичних торгах. Чи не виникає необхідності нікуди їздити і витрачати свій час. Зараз немає продажів за договором і реалізації державних активів. Всі операції здійснюються прозоро. У найближчій перспективі система аукціону Prozorro охоплюватиме ще більший список напрямків державному секторі, які як і раніше пов’язані з корупційною діяльністю недобросовісних державних робітників.

Державні закупівлі на Prozorro

Хочете забезпечити підприємництво державним контрактом на поставку товарів, надання послуг або виконання робіт, краще це зробити за допомогою державного аукціону Прозорро.Продажі.

Вже багато років перша Універсальна біржа України працює в системі Прозорро.Продажі та допомагає робити державні закупівлі. З запуском системи цифрових торгів Prozorro державні закупівлі стали більш відкритими для підприємництва.

Державні закупівлі – це сучасний етап розвитку підприємництва. Щоб стати переможцем тендеру на Prozorro необхідні дві головні складові: коректна оформлена пропозиція тендера; конкурентна вартість.

Головні правила державних закупівель

Слідом за тим як був виконаний перехід на систему Прозорро всіх державних організацій в надпорогових закупівлях (понад 200 тисяч гривень для товарів і більш 1,5 млн гривень – для робіт) наміри брати участь в державних тендерах серед українського бізнесу помітно збільшилися. І це обґрунтовано, адже майданчик працює згідно принципу «все прозоро» і дає можливість викорінити корупційну складову з участю «замовник-постачальник».

Зараз число замовників, які підключилися до Прозорро зростає з кожним днем. Зовсім недавно обсяг зекономлених державних коштів через цю систему показав значення 3 млрд. гривень при загальній сумі здійснених торгів 68,15 млрд. грн. Насправді, перебудовувався багатомільярдний ринок комерції, що відкриває нові перспективи для розвитку підприємництва.

Але у бізнес-представників все ж зберігаються деякі побоювання щодо відкритості нової системи і рівності умов здійснення тендерів, обумовлені недовірою до держави, боязкістю, недоліком обізнаності.

У реальності, нерідко негативну роль грає якраз останній фактор: постачальники без досвіду допускають промахи, в результаті призводять до програшу в тендері. При цьому і пропозиція, здавалося б, було непогане, і характеристики товарів та послуг – не поступаються конкурентам, але торги закінчилися, а переможцем стає зовсім інший постачальник.

Варто зазначити 10 головних помилок, які здійснюють постачальники при роботі в системі Прозоро:

 1. Поверхневе читання документів тендеру.
 2. Відсутність бажання постачальника подавати скаргу на недобросовісного замовника.
 3. Зменшення ціни собі на шкоду.
 4. Відсутність бажання відмовитися від частки маржі.
 5. Завищення своїх можливостей.
 6. Вибір відповідальних майданчиків для торгів.
 7. Безсистемний підхід до роботи з тендерною майданчиком.
 8. Затягування подачі заявки на торги.
 9. Відсутність участі після першого програшу.
 10. Інтернет з перебоями в або ненадійний комп’ютер.

Якщо ви бажаєте більше дізнатися про ринок землі та проведення аукціонів, то радимо вивчити інформацію а порталі https://sale.uub.com.ua/filter/land-parcel

About the author