У зв’язку з чим браслети Пандора так популярні сьогодні?

Браслет Пандора стає важливим предметом гордості своєї власниці. Історія унікальних браслетів від бренду з’явилася набагато раніше того самого моменту, коли П’єр Еніволдсен, засновник компанії, прийняв рішення піднести дружині презент. Засновнику ювелірного бренду вдалося привнести в браслети особливий сенс.

 По закінченню часу срібні браслети Пандора знайшли велику популярність серед власниць прекрасної статі будь-якого віку. Із допомогою унікальних намистина, застосовуваних для браслетів, у дівчат є унікальна можливість створювати індивідуальні вироби, які підкреслять особистий стиль.

 Ціна на популярні вироби в Україні цілком доступна для середнього класу. Вартість на браслети є трохи більше порівняно з простими срібними товарами, але набагато дешевше, якщо порівнювати з брендовими елітними прикрасами. Браслети Пандора, основні види До покупки браслета буде не зайвим ознайомитися з їх різновидами. До одного з самих відомих відноситься класичний браслет, виконаний в плетінні. Але враховуйте то, що він володіє своїми нюансами. В кожної моделі передбачається замок. 

Присутні барильця з написом Pandora і різноманітні компоненти з камінчиками, які витончено гармоніюють з намистин, при цьому ефектно виглядають, як самостійне прикраса. У колекції присутні браслети, виготовлені в вигляді гладкого цельнолитого кільця. Їх відмінністю можуть бути крім цього замочки, але їх по-справжньому заслужена слава залежатиме від нанесеної на основу гравіювання майстром ювеліром. Щира напис буде нагадувати про найтепліших почуттях господареві прикрас. Не менш жіночним прикрасою є відкритий браслет трансформер. У виробі є роздільники на силіконовій основі, з допомогою яких можна фіксувати намистинки. Даний тип виробів оригінально виглядає як самостійне прикраса. 

При цьому він чудово поєднується з намистин з колекції Moments. Молоде покоління більше віддає перевагу шкіряним браслетів Пандора. В їх основу включені повністю натуральні матеріали. Браслет закривається надійної срібною застібкою. Оригінальні браслеті Пандора на сайті https://pandora.kiev.ua/ua/bracelets, безкоштовна доставка по Україні. Вироби можуть бути виконані з плетеними основою. Вибір браслета залежить від індивідуального стилю.

About the author