Продаж необробленої деревини в Черкасах

Згідно з системою ЄПВ, перевага проведення аукціонів з продажу дерев’яних будинків в Черкасах і Україні полягає в її об’єктивності та неупередженості. Змінено процедури укладання прямих договорів електронної комерції, щоб виключити перерахунок і корупцію. Проект продажу деревини зайняв всього кілька місяців і дав вражаючі результати — понад 100 мільйонів гривень. Аукціони вигідні для вітчизняного лісового господарства в короткі терміни. У період аукціону темп зростання мінімальної ціни на пиломатеріали становить майже 4%.

Тепер аукціон буде супроводжувати повна анонімність учасників, тому переможець визначається чесно. Постанови Уряду вимагають від великих лісозаготівельних компаній продавати більшу частину своєї продукції в електронному вигляді.

Ця система була створена більше 4 років тому і нагадувала стартап. Згодом ця система виявилася дуже ефективним інструментом протидії корупції при продажу державної, комунальної та приватної власності. Система ProZorro — це електронна система продажу деревини в Черкасах та інших містах України на публічних аукціонах. Завдяки організаторам вона поступово подолала тіньовий ринок, який рік тому був дуже активний.

Переваги сайту

Система продажів ProZorro.Selectronic має багато переваг для вільної і чесної конкуренції. Товари продаються за ринковими цінами, і учасники торгів змушені брати участь в аукціонах за чіткими правилами.

Прибуток системи Prozorro за весь період роботи досяг понад 20 мільярдів Українських гривень. З 2016 року на біржі енергетичного ринку України були проведені тисячі прозорих угод, в яких взяли участь більше сотні учасників. Виручка від аукціону, закритого сьогодні на нашому сайті, становить майже 3 мільярди гривень.

Щоб виграти аукціон в Черкасах та інших місцях, зареєструйтеся на сайті біржі. Під час аукціону всю необхідну інформацію та допомогу можна отримати у персонального менеджера.

Число приватних підприємців, що будують справедливу економіку, зростає з кожним днем. Якщо ви хочете приєднатися до них, скористайтеся перевагами Української енергетичної платформи, яка пропонує безліч переваг:

  • Надійна техпідтримка, яка працює цілодобово і з радістю відповість на будь-які питання.
  • Зручний інтерфейс сайту пропонує швидкий вибір каталогів.
  • На сайті завжди представлена найсвіжіша інформація про аукціони.
  • Відмінний сервіс, який вже оцінили тисячі користувачів.

Якщо ви хочете взяти участь в аукціоні електронного майданчика, перейдіть за посиланням і докладніше читайте: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodazh-neobroblenoi-derevini-v-misti-cherkasi-na-auktsionah-maj/

About the author