Представники Ради Секцій у напрямку «Електроенергетика».

У торгах учасниками являються підприємства міжнародного рівня, чималі світові трейдери та вітчизняні державні компанії.Представниками Ради Секції  в сфері Електроенергії є чимала кількість людей.  Ці учасники представляють різноманітні компанії, такі як, ПрАТ «Укргідроенерго», ТОВ «Д.Трейдінг», ТОВ «ДЕ ТРЕЙДИНГ», ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ», ТОВ «Нова-Енергетична-Компанія», ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО», ТОВ «ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ», ТОВ «Енерго Збут Транс» та інші. Взагалі можна нарахувати більше ніж 1050 учасників торгів, з них приблизно 300- в сфері “Природний газ”, і близько 220 — в напрямку “Електроенергії”. 

Взагалі УЕБ створили для організації та проведення торгів біржі енергоресурсами. Це відкритий електронний майданчик для торгів, де обов’язковою умовою є формування справедливої, чесної ринкової вартості на базі попиту і пропозицій учасників. Біржа може допомогти мінімізувати свої фінансові і виробничі  ризики учасників, що пов’язують із енергозабезпеченням. Торги енергоресурсами біржі включає в себе, продаж природного газу, нафтопродуктами,нафтою з газовим конденсатом, аукціони з торгівлі скрапленим газом, вугільна продукція, сировина, добрива та інша вигідна продукція, аукціони купівлі-продажу електроенергії.

Взяти участь в аукціонах на майданчиках УЕБ.

Перейшовши за посиланням: https://www.ueex.com.ua/rus/ueex/sections-council/representatives-electric-power/ можна знайти інформацію про представників у сфері Електроенергії. Також, на сторінці УЕБ можна знайти навчання участі в аукціонах на РДД, аукціони з продажу необробленої деревини. Якщо потрібно розрахувати вартість газу, також це можна зробити за даним посиланням. Отож, приймайте обов’язково участь, та економте таким чином кошти, адже дана система є вигідною. Це пов’язано з установленням ринкової ціни на лоти аукціонів. Також важливо зазначити, що забезпечується прозорість всіх процесів купівлі-продажу природного газу. Тобто все буде проходити чесно, відкрито і доступно для кожного.

Українська Енергетична Біржа постійно намагається покращити свою роботу.  Підтримувати постійний зв’язок з учасниками, для скорішого реагування на потреби ринку. Тому, звертайтесь з пропозиціями та питаннями і вам обов’язково відповідатимуть.

About the author