Навіщо потрібен тендер?

Для продажу товарів та надання послуг державним установам та підприємствам потрібно виграти тендер. За допомогою електронної системи учасники можуть ознайомитись з умовами, подати заявку та провести торги онлайн.

Це електронна система, на кшталт переліку необхідних товарів та послуг, що включає вимоги, які пред’являються до їх кількості, якості та обсягу. Ідея її створення виникла з громадської ініціативи після революції Гідності. А вже за два роки платформа стала основним інструментом публічних закупівель.

Мета програми з одного боку зробити зручним процес торгів, з іншого – зрозумілість та простота для громадського контролю. 

До цього тендери проходили у на папері: усі заявки подаються в конвертах та розглядаються комісією за зачиненими дверима. Що там відбувалося, знали лише присутні та факти перевищення повноважень довести було нелегко.

За словами експертів, до подолання корупції ще далеко, але її рівень падає дедалі більше. Закупівельні ціни знизилися на 15-20%. А при виявленні корупційної оборудки органи контролю можуть припинити її.

Зайти в систему можна за допомогою мобільного телефону, при цьому не важливо, в якій точці планети є людина. Ще однією перевагою є можливість брати участь у кількох тендерах одразу.

У разі виявлення порушення подається скарга, яка блокує подальшу роботу. Антимонопольний комітет України у складі колегії розглядає звернення та за статистикою 60% із них задовольняються.

Переваги товарної біржі

Спектр можливостей, що відкривається людям описаний нижче.

Організація може допомогти учасникам продати продукт і прогресувати. Є можливість брати участь в онлайн-переговорах, що дуже важливо, виключно в режимі реального часу.

На порталі регулярно заносяться нові корисні дані, які можна знайти в будь-який момент. Вони доступні для всіх сторін угоди для певної мети. Якщо замовник не розуміє, як брати участь у переговорах, то під час акредитації він обов’язково відвідає спеціальний урок зі спеціалістом, який зможе відповісти на всі запитання учасника біржі.

Крім того, за підтримки товарного ринку допускається вхід до навчального центру. Якщо замовник виявив бажання бути справжнім фахівцем у цій сфері, він може пройти навчання там і навіть на спеціальному сайті.

Продаж дерева в системі Прозоро.Продажі

Величезною перевагою онлайн-торгів з продажу деревини, що не пройшла обробку, є те, що абсолютно вся інформація, пов’язана з лотами, відрізняється високим рівнем надійності, а взяти участь в аукціоні може кожен бажаючий учасник УЕБ. Всі надані дані про день проведення, компанію-організатора, переможця та вартість легко перевіряються ще раз, у разі потреби, оспорюються.

До того ж усі зазначені вище дані вносяться до інтегрованого електронного обліку деревини, який контролює її рух та використання джерел лісу на найвищому рівні, починаючи з дня вирубки до реалізації дерева на торгах. Сервіс створений нещодавно.

Реалізація деревоматеріалів, які не пройшли обробку на онлайн-торгах ДП «Прозоро. Продажі» гранично економічно вигідна як лісових господарств, так державного бюджету, а для звичайних людей – зрозуміла і проста.

При необхідності провести організовані відкриті онлайн торги в системі Прозорро слід звертати увагу на їх основні плюси. Серед них найбільш суттєві – об’єктивність та прозорість. Проводиться найсуворіший контроль кожного етапу здійснюваної роботи. Саме цей факт сприяє відсутності різних обманних схем. Якщо виникає необхідність отримання доступу до безмежного перегляду лотів та вибору найбільш підходящих варіантів, потрібно зареєструватись на новому ресурсі сучасності – «Українській енергетичній біржі». Реєстрація займає лише кілька хвилин. А щоб дізнатися більше корисної інформації про торги, перейдіть на сайт sale.ueex.com.ua/filter/bankrupts-property. На сайті Української енергетичної біржі багато цікавої інформації прийняти участь у торгах може кожен бажаючий громадян України.

Визначення переможця відбувається сумлінно і прозоро, адже інформація про анонімна про учасників, які беруть участь під грифом. Здорова конкуренція – ще перевага відкритих торгів. Коли набула чинності Постанова, де йдеться про те, що лісгоспи в обов’язковому порядку повинні продавати фіксовану частину своєї продукції безпосередньо за допомогою системи Прозоро.Продажі, всі підписані договори стали гранично прозорими. Варто зауважити, що цей ресурс – це ефективний та цінний інструмент, що дозволяє боротися з корупцією. Сьогодні торги відбуваються сумлінно та без корупції. Система Прозорро поступово виводить ринок з тіні.

About the author