Чому вам варто звернути увагу на ринок арештованого майна

Ринок арештованого майна є досить перспективним, про що свідчить його популярність на міжнародній арені. Мова йде про той факт, що велика кількість різноманітних країн вже давно змогла розвинути цей напрямок, так як саме торгівля арештованим майном є досить популярним способом придбати певне необхідне обладнання чи інші товари за привабливими цінами. Тому вам варто знати, що наразі існує досить серйозна необхідність зробити цей процес більш простим і на території України, адже у нас він все ще є надзвичайно складним та нелогічним. Тепер давайте більше детально розглянемо це питання.

Що таке арештоване майно

Для початку є сенс розібратися у тому, що таке арештоване майно, та з яких причин воно є настільки популярним в останній час. Насправді, до категорії арештованого майна слід відносити певне майно, котре було вилучене кредитором у зв’язку з невиплатами боргових зобов’язань боржником. Прикладом може бути звичайним кредит приватним підприємцем, який він в результаті не зміг віддати, що в результаті призвело до виникнення певних надзвичайно негативних наслідків. Серед цих наслідків може бути вилучення певного майна, котре було вказано як застава. Тобто якщо мова йде про арештоване майно, то ми маємо бачити в ньому певне майно, котре було вилучене по тим чи іншим причинам.

Проте що з цим майном відбувається далі? Насправді, кредитор чи інша особа, котра вилучила майно та фактично володіє ним на даний момент, повинна продати це майно, щоб отримати свої гроші. При цьому завдання стоїть саме продати це все якомога швидше, ігноруючи при цьому необхідність чекати досить великої вартості за товар. Тобто якщо в них є певне обладнання, яке вони вилучили за рахунок боргу, кредитори повинні розуміти його реальну вартість, проте не повинні продавати його саме за цією ціною. Частіш за все арештоване майно продається значно нижче фактичної вартості, тому що є серйозна необхідність якомога швидше отримати за нього реальні гроші та пришвидшити процес продажу.

Простіш за все організувати таку торгівлю через спеціальні акредитовані майданчики на кшталт uub.com.ua. Тут ви завжди маєте можливість знайти тільки прозорі умови продажу різноманітних товарів, так що однозначно є сенс користуватися саме такими платформами. Саме через такі майданчики ви можете працювати з порталом Прозорро, який наразі є досить популярним у багатьох інших сферах. Торгівля арештованим майном також буде проводитись тут, отже ви можете поступово долучатися до роботи з порталом, якщо зацікавлені у даному напрямку.

Насправді, саме портал Прозорро є ідеальним варіантом для того, щоб ви могли відкрито і легально придбати арештоване майно. Це дає вам відмінну можливість придбати обладнання те певну іншу продукцію по досить привабливим цінам, адже саме цим і відрізняється арештоване майно. Більш детальну інформацію щодо перспектив такого ринку ви можете знайти на сайті https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/areshtovane-majno/. Тут ви знайдете велику кількість корисної інформації щодо сфери торгівлі арештованим майном та  все необхідне для того, щоб почати працювати в цьому напрямку вже зараз.

Оскільки на даний момент цей сектор все ще залишається закритим для загала, то придбати таке майно досить складно. Проте все йде до того, що невдовзі така опція з’явиться саме на порталі Прозорро, тому у вас буде можливість придбати тут майно швидко та без зайвих турбот. Але варто вже зараз пройти процес реєстрації та спробувати зробити все, щоб ви мали можливість якомога швидше долучитися до нього.

About the author